(044)538-16-63
    (044)538 16 64

Каталог продуктів

Каталог насіння 2016

Нові продукти!

  • image
  • Раундап Макс
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Головна Засоби захисту рослин Родентициди Багіра парафінові брикети
Багіра парафінові брикети PDF Print Email
Багіра парафінові брикети
 
Готова родентицидна приманка для знищення мишовидних гризунів усіх видів у житлових, промислових та нежилих приміщеннях, на сільськогосподарських угіддях та присадибних ділянках.
 
Діюча речовина: бромадіолон, 0,005 %
Препаративна форма: парафінові брикети.
Упаковка: паети 100 г, 200г
 
 
 
 
 
Переваги препарату:
- Зручний препарат готовий до застосування;
- Не потребує попереднього підгодовування гризунів;
- Відмінно поїдається шкідниками, завдяки харчовій основі з натуральних компонентів;
- Гризуни після поїдання принади поводять себе природно (адекватно), не викликаючи підозри у сородичів;
- Препаративні форми (зернова суміш, парафінові брикети) зручні для застосування у вологих місцях;
- Мінімальна можливість прямого контакту людини з принадою;
-Загибель гризунів настає через 3–5 діб після поїдання принади;
- Ефективність дії до 100%;
- Тривалий термін зберігання

Рекомендації по застовуванню:
 

Об`єкт обробки

Норма витрати

Спосіб застосування

Закриті приміщення

1-2 брикети на підложку

Приманки кладуть у кількості 2-3 брикети на одну підкладку з поліетилену або картону, які розміщують на відстані 3-15 метрів один від одного, в залежності від чисельності та виду гризунів. Повторне застосування принади через 5-7 днів. Припинити розкладання приманки, коли вона скрізь залишається недоторканою гризунами

Присадібні ділянки
1-2 брикети в кожну нірку
Приманки кладуть у кількості 2-3 брикети закладають в кожну нору, присипають вхід грунтом. Норма витрати в сільському господарстві 1,5-2,5 кг/га Повторне застосування принади при появі нової популяції гризунів


Багіра вже готовий до застосування родентицид і не потребує будь-якого розведення. Для досягнення максимальної ефективності препарату, необхідно напередодні його розкладки досліджувати всю територію з метою визначення кращих точок розміщення принад — місць укриття і місць харчування гризунів — шкідників, їх ходів і нір у підлозі, стінах, фундаменті і купах сміття, а також джерел води, що особливо важливо для боротьби з пацюками. По можливості всі місця для розкладок приманок повинні бути недоступні для дітей, а також птахів і тварин, у тому числі і домашніх. Для знищення щурів, точки розміщення приманок зазвичай розташовують на відстань 3-15 м, а при сильній заселеності гризунами — їх скорочують до 3 м. При цьому важливо впорядкувати приманки для гризунів від місць, де вони живуть, в місцях годування і джерел води.
У польових умовах при боротьбі з полівками, приманки розкладають восени після збирання врожаю або навесні, в період дефіциту природної їжі для гризунів. Приманки розкладають з розрахунку 1,5-2,5 кг/га по одному-два брикети в нору з інтервалом приблизно 10-15 м, приманки поновлюють через 7-10 днів, до повного знищення гризунів.
У саду приманки розкладають навколо кожного дерева з розрахунку один брикет. Пошкоджені приманки поновлюють 2-3 рази, також з інтервалом 7-10 днів.
Приманку розкладають за допомогою совка, пінцета або рукою, захищеної гумової рукавичкою. Не використовувати столовий посуд! Заборонено торкатися голими руками згідно умов безпеки і в зв’язку з можливим відлякуванням гризунів людським запахом.

 

 

© 2011 Badvasy - засоби захисту рослин, насіння, добрива. Всі права захищені.
Made by Entercom